Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій

Відеолекція на тему: «Асоціативний характер франкофонії в контексті теорії економічних досліджень»

У четвер, 14 грудня 2017 р. о 12:50 в аудиторії 34 доктор філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов ТНЕУ Косович Ольга Василівна провела відеолекцію «Асоціативний характер франкофонії в контексті теорії економічних досліджень». Відеолекцію було проведено для ознайомлення викладачів з лінгвокультурним концептом «ФРАНКОФОНІЯ» (франкомовний простір, де розмовляють французькою мовою). Викладачі кафедри іноземних мов, що відвідали лекцію діляться враженнями:
Канд. філол. наук, доцент кафедри іноземних мов Сандій Лариса Веніамінівна: доцент Косович О.В. використала найновіші статистичні дані, щоб окреслити позиції французької мови і культури в світі, які багато в чому поступаються англійській мові у зв’язку з процесами глобалізації. Лектор розповіла про співпрацю франкомовних країн у сфері підтримки французької мови і культури, навела чимало цікавих прикладів популяризації культурних цінностей франкомовних країн, окреслила чинники, що впливають на поширення французької мови. Відкрита відеолекція доктора філологічних наук, доцента Косович О.В. була прочитана на високому академічному рівні, з урахуванням останніх досліджень у галузі лінгвокультурології та з використанням сучасних мультимедійних засобів.
Канд. філолог. наук, доцент кафедри іноземних мов Авраменко Наталія Володимирівна: відеолекція доктора філол. наук Косович О.В. мала на меті ознайомити слухачів і франкофілією та франкофонією. Відеолекція включала в себе статистичний матеріал про кількість франкомовного населення нашої планети та функціонування такої міжнародної організації як МОФ. Лекція презентувала країн-членів МОФ та окреслила подальші перспективи розвитку цієї організації та її співпрацю з іншими країнами. Країнознавче та культурологічне спрямування лекції допомогло аудиторії відчути неповторну атмосферу Франції та зануритись у чарівний світ французької мови.
Канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов Шилінська Інна Феодосіївна: лекція проведена на високому науковому та методичному рівні. Лектор представила слухачам цікавий матеріал щодо використання та поширення у світі французької мови, вказала на чинники, які сприяють цьому. Викладання змісту лекції є аргументованим, логічним і доступним для сприйняття. Під час представлення лекції використовувалися мультимедійні засоби. Необхідно відзначати високий професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.