Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій

Відрядження до Віденської Педагогічної Вищої Школи (м.Відень, Австрія) Доцента Кафедри Царик Ольги Михайлівни

У період з 19 до 25 листопада 2017 р. доцент кафедри іноземних мов Царик О. М. перебувала на стажуванні у Віденській педагогічній вищій школі (м.Відень, Австрія)

Основна мета стажування полягала в налагодженні співпраці між кафедрою іноземних мов Тернопільського національного економічного університету та Міжнародним бюро Віденської педагогічної вищої школи (м.Відень, Австрія).

Стажування передбачало участь у навчальних заняттях міжнародної програми Еразмус +. Навчальна програма для іноземних студентів складається із  25 ECTS-кредитів, зокрема з дисциплін «Країнознавство», «Міжкультурні компетенції та глобальні виміри професії вчителя», «Медійні та інформаційні компетенції», «Курс німецької мови для міжнародних студентів», «Педагогічна практика для міжнародних студентів».

У міжнародній програмі за підтримки Еразмус + беруть участь студенти з різних країн світу: Німеччини, Швейцарії, Туреччини, Італії, Іспанії, Фінляндії, Чехії, Словаччини, США, України. Особливістю проведення занять у Міжнародній програмі є паралельне використання німецької та англійської мов.

Важливим результатом перебування Царик О. М. у Віденській педагогічній вищій школі є підписання договору про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом та Віденською педагогічною вищою школою (м.Відень, Австрія).